KONST / Litografier / Färglitografi 14246397
nr 1424 6397
Cecilia B Gröning
(f. 1954), Sverige
"Confetti di primavera". Signerad, numrerad 126/150. Färglitografi, bildmått: 60x82, yttermått inklusive ram: 81x101 cm
Cecilia B Gröning, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:36:53
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Cecilia B Gröning
Läs mer om Cecilia B Gröning