ART / Lithographs / Litograph in colors 9122019
nr 912 2019
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Catrina Liljegren (b. 1962), Épreuve d'artiste (artist proof), sheet: 38x38,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Catrina Liljegren (f. 1962), EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 38x38
Catrina Liljegren, Swedish painter, born 1962.
SEK 400
Monday September 15 2014
at 20:47:53
16/8 19:35:59
21/8 14:40:04
350 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik