ART / Lithographs / Litograph in colors 15033164
nr 1503 3164
Carl Magnus
(f. 1943)
Carl Magnus (b. 1943). Signed, numbered 60/70. -86. Litograph in colors, dated bildmått: n 38x16 cm, outer dimensions including frame: 72x52,
LITOGRAPH IN COLORS, Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 60/70. -86. Färglitografi, daterad bildmått: n 38x16 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
SEK 250
Monday November 21 2022
at 18:08:09
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
Carl Magnus
nr 1503 3164
Carl Magnus
(f. 1943)
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 250 |
Monday November 21 2022 |