ART / Lithographs / Litograph in colors 17133338
nr 1713 3338
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Carl Larsson (1853-1919), Sweden. "Flickan som väver röda gullband". Endast signerad i trycket, ej handsignerad. Litograph in colors, Image dimensions: 55x32 cm, outer dimensions including frame: 72x53 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Flickan som väver röda gullband". Endast signerad i trycket, ej handsignerad. Färglitografi, bildmått: 55x32 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
SEK 500
Monday July 14 2025
at 19:32:22
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
Carl Larsson
Read more about Carl Larsson