KONST / Litografier / Färglitografi 16894166
nr 1689 4166
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Efter, Signerad i trycket, "Var god och glad". Färglitografi, bildmått: 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x67
Kondition: missfärgad
Utrop:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:06:00
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson