KONST / Litografier / Färglitografi 16602054
nr 1660 2054
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 71/450. Färglitografi, bildmått: 68x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:21:14
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd