KONST / Litografier / Färglitografi 17412117
nr 1741 2117
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
"Blecktornsgränd". Signerad, numrerad 49/220, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:51:10
100 kr
150 kr
17 nov