KONST / Litografier / Färglitografi 15354267
nr 1535 4267
Cajsa Holmstrand
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad EA 10 ex. Färglitografi, bildmått: 43x62 cm, yttermått inklusive ram: 45x63 cm
Cajsa Holmstrand, svensk målare och skulptör född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:47:35
24/4 16:06:30
Cajsa Holmstrand
Läs mer om Cajsa Holmstrand