KONST / Litografier / Färglitografi 15018523
nr 1501 8523
Bo Thorén
(1940-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 64/300. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Bo Thorén, svensk bildkonstnär född 1940, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:20:03
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)