KONST / Litografier / Färglitografi 16926122
nr 1692 6122
Bo Jansson
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 170/260. Färglitografi. Bladets mått: 52x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x61 cm
Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:30:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr