KONST / Litografier / Färglitografi 7748014
*
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:23:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/8 19:32:03
1
100 kr
27/8 00:04:49
2
400 kr
27/8 00:12:51
1
400 kr
27/8 00:13:34
1
Vinnande bud
27/8 15:35:40
2
600 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Bo Cronqvist
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/8 19:32:03 | 1 | 100 kr |
| 27/8 00:04:49 | 2 | 400 kr |
| 27/8 00:12:51 | 1 | 400 kr |
| 27/8 00:13:34 | 1 | Vinnande bud |
| 27/8 15:35:40 | 2 | 600 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



