KONST / Litografier / Färglitografi 12113025
nr 1211 3025
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Natt i trädgården". Signerad, numrerad 29/50. Motivet: 25x24 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:58:38
6/10 20:26:59
350 kr
22/10 18:43:48
22 okt