KONST / Litografier / Färglitografi 13777477
nr 1377 7477
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, "Struggle". Signerad, numrerad 23/150. Motivet: 40x31cm, yttermått inklusive ram: 45x35,5 cm
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:29:16
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf