KONST / Litografier / Färglitografi 11811039
nr 1181 1039
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Waxholm. Signerad, numrerad 162/290, motivet: 37x46 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:02:49
7/5 18:57:49
7/5 18:58:17
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö