KONST / Litografier / Färglitografi 17454287
nr 1745 4287
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Regndag. Signerad, färglitografi, numrerad 176/350 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:37:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström