KONST / Litografier / Färglitografi 12769331
nr 1276 9331
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Storskär. Signerad, daterad 81, numrerad 93/225. Motivet: 34x48 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:56:35
200 kr
400 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant