KONST / Litografier / Färglitografi 17454104
nr 1745 4104
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad - 81, daterad 46/225. Färglitografi, bildmått: 35x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:46:48
1/12 18:11:43
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant