KONST / Litografier / Färglitografi 14332064
nr 1433 2064
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Helgeandsholmen. Signerad, numrerad 268/360, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 33x45, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:18:34
22/11 17:59:56
22 nov
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant