KONST / Litografier / Färglitografi 17536448
nr 1753 6448
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad ej numrerad, det blir sommar igen. Färglitografi, bildmått: 61x47 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:13:36
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin