KONST / Litografier / Färglitografi 11543231
nr 1154 3231
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 103/150, ramens innermått: 60x83
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:39:12
7/1 22:15:10
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin