KONST / Litografier / Färglitografi 13152001
nr 1315 2001
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 240/375, Fåglar vid lapporten. Motivet: 58x52cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:09:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
23 mar