KONST / Litografier / Färglitografi 17255306

nr 1725 5306

Färglitografi

Axel Salto (1889-1961), Danmark. Häst. Signerad, numrerad 246/260. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 september 2025
kl 19:00:19