KONST / Litografier / Färglitografi 7707130
nr 770 7130
Färglitografi
okänd konstnär, 113/115, signerad -53, motivets mått: 39x50
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:48:22
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr