ART / Lithographs / Litograph in colors 16894114
nr 1689 4114
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Arnold Hagström (b. 1958), Sweden. Signed, numbered 74/90, "två fjärilar !". Litograph in colors. Sheet: 34x48 cm, outer dimensions including frame: 55x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 74/90, "två fjärilar !". Färglitografi. Bladets mått: 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Arnold Hagström, born 1958, Swedish painter and graphic artist.
SEK 150
Monday Mars 24 2025
at 20:43:57
24/3 20:29:31
100 kr
24/3 20:31:49
Arnold Hagström
Read more about Arnold Hagström