KONST / Litografier / Färglitografi 12803050
nr 1280 3050
Annika von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 2017,40/50. Motivet: 65x45 cm
måndag 7 oktober 2019
kl 19:07:58
Annika von Hausswolff
Läs mer om Annika von Hausswolff