KONST / Litografier / Färglitografi 17453538
nr 1745 3538
Anne Vilsbøll
(f. 1951), Danmark
Signerad, numrerad 193/253. Färglitografi, bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Anne Vilsbøll, dansk bildkonstnär född 1951 i Köpenhamn.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:38:50
300 kr
400 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Anne Vilsbøll
Läs mer om Anne Vilsbøll