KONST / Litografier / Färglitografi 17453538

nr 1745 3538

Anne Vilsbøll

(f. 1951), Danmark

Signerad, numrerad 193/253. Färglitografi, bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm

Anne Vilsbøll, dansk bildkonstnär född 1951 i Köpenhamn.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:38:50

Anne Vilsbøll

Läs mer om Anne Vilsbøll