KONST / Litografier / Färglitografi 13856044
nr 1385 6044
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/290. Bladets mått: 43x30cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:45:14
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)