KONST / Litografier / Färglitografi 12422187
nr 1242 2187
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad. Motivet: 56x86
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:08:31
18/3 17:59:34
18 mar