ART / Lithographs / Litograph in colors 11919296
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
André Lanskoy (1902-1976). Signed, numbered 8/50. Subject: 37x40,
LITOGRAPH IN COLORS, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
800
SEK 800
Monday June 18 2018
at 20:32:56
300 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)