KONST / Litografier / Färglitografi 16723179
nr 1672 3179
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, numrerad 22/30. Färglitografi, bildmått: 59x47 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:08:43
12/1 11:07:10
300 kr
13/1 17:37:41
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin