KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
100 kr
150 kr
250 kr
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist