KONST / Litografier / Litografi 17025096
nr 1702 5096
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Litografi, Stadsgårdskajen. Signerad. Bildmått: 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:24:35
18/5 23:11:00
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt