KONST / Litografier / Litografi 12012073
nr 1201 2073
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Skepp. Signerad, numrerad 5/150. Motivet: 22x24 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:36:12