KONST / Litografier / Litografi 14303515
nr 1430 3515
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Motiv från Ven, Signerad, numrerad 413/450. Bildmått: 43x51, yttermått inklusive ram: 59x67 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:01:11