KONST / Litografier / Litografi 16894271
nr 1689 4271
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 49/50, pojke med grodor. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 31,5x23 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:40:34
22/3 06:52:10
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman