KONST / Litografier / Litografi 15649043
nr 1564 9043
Litografi
efter Pablo Picasso, ej signerad, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:24:51
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr