ART / Lithographs / Litograph 8791153
nr 879 1153
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Carl Fredrik Reuterswärd (b. 1934), 173/200, sheet: 26x20,
LITOGRAPH (F), Carl Fredrik Reuterswärd (f. 1934), 173/200, bladets mått: 26x20
1000
SEK 300
Monday Mars 3 2014
at 20:39:26
150 kr
250 kr
250 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd