KONST / Litografier / Litografi 15464473
nr 1546 4473
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
Litografi, "Svårfångade minnen". Signerad, numrerad 11/75, daterad 1986, bladets mått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x70 cm
måndag 5 juni 2023
kl 20:42:41
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell