KONST / Litografier / Litografi 14772115
nr 1477 2115
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Siluette". Signerad, numrerad 31/100. Litografi. Bildmått: 17x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:56:33