ART / Lithographs / Litografiska tavlor 15763596
nr 1576 3596
Litografiska tavlor
2 pcs, old, Christmas, outer dimensions including frame: 67x50 & 50x67, wear, damages.
2 st, modell äldre, Julmotiv, yttermått inklusive ram: 67x50 & 50x67 cm. Ej signerad
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday November 6 2023
at 18:18:46
6/11 18:13:46