KONST / Litografier / Litografisk affisch 16773128

nr 1677 3128

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Litografisk affisch, 1979. Bildmått: 75x48 cm, yttermått inklusive ram: 96x65 cm. Ej signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:25:33

3/2 11:52:53 1      1.000 kr
3/2 18:02:13 2      Vinnande bud