KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kroki 13767202
nr 1376 7202
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Kroki, (tillskrivna), Ej Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 57x42 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:20:55
1/2 20:02:06