KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16747051
nr 1674 7051
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Tusch, Ej signerad, utställd Färg&form -98, ur Bellmanssviten. Bildmått: 23,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:02:24
27/1 15:58:16
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist