KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13767359
nr 1376 7359
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Tusch, Diptyk, Signerad, "Motiv från Pyrenéerna", ramens innermått: 47x24 cm, yttermått inklusive ram: 49x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:16:11
800 kr
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow