MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barnstolar 9546205
nr 954 6205
Barnstolar
1 par, nyrenässans, björk / rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:34:19
10/4 22:15:57
100 kr
11/4 14:51:56