FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hatrack 17339344

nr 1733 9344

HATRACK

1930s, metal. Length: 161 cm, wear.

1930-tal, metall. Bredd: 161 cm

Condition: slitage

Withdrawn

Monday October 20 2025
at 18:49:25