KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13766109

nr 1376 6109

Stig-Ã…ke Lund

(f. 1932), Sverige

Blyerts, Signerad, "Kungsflygare". Motivet: 45x40cm, yttermått inklusive ram: 72x61 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:35:09

Stig-Ã…ke Lund

Läs mer om Stig-Ã…ke Lund