KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16567276

nr 1656 7276

Otte Sköld

(1894-1958), Sverige

Blyerts, Stadsmotiv. Signerad, skiss. Bladets mått: 10x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 november 2024
kl 19:07:34

Otte Sköld

Läs mer om Otte Sköld