KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14513197
nr 1451 3197
Gösta von Hennigs
(1866-1941), Sverige
Blyertsteckning, Ej signerad. Blyerts, bildmått: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm
Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:47:32
26/2 08:29:31
100 kr
28/2 19:36:23
Gösta von Hennigs
Läs mer om Gösta von Hennigs