KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12297639

nr 1229 7639

Arthur Enok Andersson

(1888-1980), Sverige

Blyerts, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. Bro. Signerad. Motivet: 34x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:30:50

19/1 11:02:33 1      Vinnande bud

Arthur Enok Andersson

Läs mer om Arthur Enok Andersson